حقوق و مجوزها

دسترسی آزاد (حقوق و مجوزها)

در فصلنامه مدیریت معاصر خط مشی های دسترسی به مقاله ها باز خواهد بود و تحت مجوز CC-BY منتشر خواهد شد در واقع به جهت حمایت از محققان هیچ هزینه ای بابت بررسی کیفی، سرقت ادبی، ویرایش متن، میزبانی برخط، انتشار و بایگانی دریافت نخواهد شد بنابراین مقالات منتشره از ابتدا برای همه به صورت آزاد در دسترس خواهد بود. انتشار تحت دسترسی باز و کاملا رایگان است.

در زمان ارسال مقالات گزینه شرایط این اجازه را می دهد تا با هر گونه شرایط مندرج در وبگاه موافقت نمایید.

نویسندگان محترم عنایت دارند که انواع مقاله ها که در حال حاضر برای مطالعه در وبگاه رایگان است امکان ویرایش، یادداشت ناشر، اصلاح، استرداد، حذف در زمان انتشار و یا حتی بعد از آن در صورت مشاهده هر گونه مغایرت با شرایط فصلنامه وجود دارد.

نیکو است بعد از یک سال از انتشار مقاله نویسنده در صورت تمایل اقدام به انتشار از طریق وبگاه خود یا شبکه های اجتماعی نماید.

ما در تعدادی از طرح‌های بین المللی مشارکت  خواهیم نمود تا برای دسترسی‌های و قوانین مربوط به آن  هماهنگی‌های لازم به وجود آید.

داده کاوی

متن کامل مقاله، ابرداده‌ها و نقل قول‌ها بدون اجازه مجاز نیستند اما خوشحال می‌شویم برای اخذ مجوز در خواست خود را با ما از طریق رایانامه مطرح نمایید تا پس از بررسی‌ها، نتیجه خدمتتان تقدیم گردد. لطفا در نامه خود قید نمایید که قصد دارید از چه مقدار از محتوای فصلنامه مجددا استفاده نمایید. منبع اصلی را به عنوان مثال با اشاره به شماره مقاله یا پیوند به مقاله منتشر شده در وب سایت مجله را اعلام فرمایید.

اجازه استفاده از مطالب دیگر

مسئولیت نویسنده این است که اجازه استفاده از مطالب (مثلا ارقام) را از انتشار دیگری در هر مقاله‌ای که به مجله‌های ما ارسال شده باشد را اخذ نماید و اطمینان حاصل شود که هر گونه استفاده از آن به عنوان منبع بلامانع است. در غیر این صورت انتشار ممکن است به تعویق افتد. اگر شما یک رقم از یک رقم قبلا منتشر شده را تغییر داده اید، لطفا با صاحبان حق نسخه برداری اعلام نمایید و اینکه آیا مجاز به این امر هستید.

این وبگاه توسط کپی رایت محافظت می‌شوند. کاربران با دسترسی به مرکز حق تکثیر حق نسخه‌برداری میتوانند اجازه انتشار محتوا را اخذ نمایند. هیچگونه حقوقی متوجه فصلنامه از جمله اختراعات و یا معافیت منصفانه عادلانه(Fair dealing) یا مقررات استفاده منصفانه(Fair use) و یا در سایر حوزه‌های قضایی که تحت تاثیر قرار می‌دهد نیست.

اگرچه، از طریق داور سعی می شود تا اطمینان حاصل شود که اطلاعات، داده‌ها و سایر محتویات بدون خطا و به روز است اما اگر برخی نوشته ها حاوی خطا است، ما هیچ گونه ضمانت (بیان یا ضمنی) در مورد دقت، و یا کاربرد هر یک از محتویات را نداریم و هیچ گونه مسئولیتی در قبال استفاده از این وبگاه و هر گونه مسئولیت در قبال اشتباهات، نادیده گرفتن یا بیانیه‌های گمراه کننده را به عهده نمی‌گیریم. در هر مورد، چنین محرومیت تحت هر تئوری مسئولیت اعمال می‌شود و ما به طور خاص مسئولیتی برای خسارات غیر مستقیم، خاص، عواقب و حادثه‌ای را که بدون توجه به احتمال خسارت وارده از فصلنامه مدیریت معاصر را سلب مینماییم.

 • سلب مسئولیت:
  • صحت اظهارات از واقعیت موجود؛
  • صحت یافته‌های علمی یا مشاهدات؛
  • بیانات و نقل قول های علمی یا غیر علمی؛
  به طور خلاصه هر گونه مسئولیت مطالب منتشر شده در مجله صرفا با نویسنده مقاله است.
  مسئولیت چنین مسائلی توسط مجله، صاحبان آن، ناشرین، داوران، مترجمین و کارکنان مسموع نخواهد بود.

  برای تمام مسائل دیگر، لطفا از طریق این رایانامه cm@fadak.ir با ما مطرح نمایید..